02 marca 2017 10:01 | Aktualności

Konkurs „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”

Uczniowie korzystający ze świetlicy szkolnej przy Zespole Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim  wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez wychowawców świetlicy szkolnej ze Słońska. Tematem konkursu były „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”. W kategorii klas 0 – III szkoły podstawowej III miejsce uzyskała Weronika Gałek. Wyróżnienie otrzymała Oliwia Jarosz. W kategorii klas IV – IV nagrodzona została Oliwia Brudzisz – I miejsce, a wyróżniona została Nina Brudzisz. W kategorii klas I – III gimnazjum nagrodę uzyskała Oliwia Łubowska za  III miejsce.

Zwycięzcom gratuluję a wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za wzięcie udziału w konkursie.

Marta Róż