01 marca 2017 09:35 | Aktualności

VII edycja konkursu "Czytam - rozumiem"

24 lutego 2017 roku w Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Kowalowie odbyła się VII edycja konkursu „Czytam – rozumiem” w ramach Lubuskiej Gimnazjalnej Platformy Wiedzy pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Miasta i Gminy Rzepin.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie gimnazjów województwa lubuskiego. Jego celem było sprawdzenie umiejętności rozumienia czytanych tekstów oraz wykorzystanie zawartych w nich informacji. Zespół Szkół Publicznych w Ośnie Lub. reprezentowały 3 uczennice, które z powodzeniem przeszły eliminacje na etapie szkolnym. W konkursie „Czytam – rozumiem” zdobyły zwycięskie tytuły:

Laureat – Katarzyna Kulesz z klasy II a

Finalista – Aleksandra Kowalska z klasy II a