28 lutego 2017 11:36 | Aktualności

WYJAZD NA ŁYŻWY

Ruch to zdrowie – to niezaprzeczalny fakt, a uczniowie naszej szkoły propagują różne formy aktywności fizycznej. W sobotę 18 lutego 2017 r. odbyła się wycieczka na lodowisko do Słubic, w której uczestniczyli uczniowie z klas IVA, IVB, VIA i VIB.  Celem wyjazdu było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, a także dobra zabawa. Przez dwie godziny uczniowie cieszyli się z zimowego szaleństwa i z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku.  Dla niektórych jazda na łyżwach okazała się trudnym zadaniem i korzystali z pomocy „Pingwina”.  Prawie każdy zaliczył co najmniej jeden upadek, jednak wszyscy się świetnie bawiliśmy.  Ponieważ całe lodowisko było tylko do naszej dyspozycji, uczniowie pomagali sobie nawzajem w nauce jazdy, a gdy dopadło ich zmęczenie popijali gorącą czekoladę.  Szczęśliwi i dumni ze swoich postępów wróciliśmy do Ośna z nadzieją, że za rok również czekać nas będzie zimowe szaleństwo. Szczególne podziękowania należą się dla pana Andrzeja Krycha za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.