05 stycznia 2017 12:36 | Aktualności

Wesołych Świąt! Merry Christmas! Frohe Weihnachten!

Świąteczny klimat był obecny w naszej szkole bardzo długo, a jego zwieńczeniem był „Bożonarodzeniowy koncert piosenek w języku angielskim i niemieckim”. W grudniu uczniowie klas IV-VI przygotowali zaproszenia dla swoich rodziców w języku angielskim i niemieckim. Następnie wraz z nauczycielami języków obcych opracowali program koncertu świątecznego. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przygotowywali się do występu.

4 stycznia 2017r. w szkolnej auli uczniowie zaśpiewali następujące piosenki:

IVa – „We wish you a Merry Christmas”

IVb – „Jingle Bells”

Va – „Es schneit”

Vb – “Lass uns froh und munter sein”

VIa – “Jingle bell rock”

VIb – “Snow is falling”

Publiczność mogła podziwiać nie tylko talenty wokalne naszych uczniów, ale również ciekawe stroje świąteczne i układy choreograficzne. Nie zapomniał o nas Święty Mikołaj z Rudolfem, którzy także pojawili się na koncercie. Wielką niespodzianką był świąteczny taniec do piosenki „All I want for Christmas”. Wszystkim zaangażowanym w przygotowania, jak i rodzicom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, serdecznie dziękujemy.