06 stycznia 2017 13:57 | Aktualności

Kolejny sukces 6 latków w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt., „Do czego MORZE służyć może?”

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej poinformowało, że na konkurs wpłynęło 4812 prac plastycznych z całej Polski. 21 listopada 2016 r. Komisja Konkursowa dokonała przeglądu nadesłanych prac, przyznając nagrody i wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych. Jury wnikliwie oceniło prace plastyczne, biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu, pomysłowość, estetykę oraz samodzielność wykonania. Oceniający przyznali trzy główne miejsca w czterech kategoriach wiekowych i wyróżnili 200 prac.

Anna Furtak z oddziału przedszkolnego przy ZSP w Ośnie Lubuskim zdobyła I miejsce, wyróżnienia otrzymały: Anna Baranowska, Paulina Ambroziak, Gabriela Konkol, Liliane Bicat-Senyszyn. Przepiękne prace powstały pod kierunkiem nauczycielek Pani Moniki Stegeman i Agaty Kossińskiej. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby otrzymały nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, które zostały przesłane pocztą.