05 stycznia 2017 11:38 | Aktualności

Kiermasz świąteczny

15 grudnia 2016 r. odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół „Konwalia” przy Zespole Szkół Publicznych oraz samorząd szkolny. Podczas kiermaszu w auli szkoły można było obejrzeć występy dzieci z klas O–III oraz uczniów klasa IV–VI. Ponadto wystąpiły także dzieci z grupy tanecznej „Victor” oraz swoje umiejętności zaprezentowały dzieci uczestniczące w projekcie „Na konwaliową nutę”. W międzyczasie na korytarzu II piętra odbywała się sprzedaż ciast, pierników i pięknych stroików świątecznych. Podczas kiermaszu zebrano 3172,50 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na stypendia dla uczniów naszej szkoły. Ponadto w ramach podziękowania uczniom klas 0–III (za coroczne zaangażowanie i występy artystyczne podczas kiermaszu) zostaną zakupione dodatkowe środki dydaktyczne, które uprzyjemnią dzieciom naukę i zabawę.

Prezes Stowarzyszenia „Konwalia” wraz z członkami serdecznie dziękują wszystkim osobom, które pomogły w zorganizowaniu tegorocznego kiermaszu. Dziękujemy także uczniom, małym artystom i Paniom, które poświęciły czas na przygotowanie uczniów do występów.