22 listopada 2016 11:33 | Aktualności

Zajęcia muzyczne w Filharmonii

Powoli zbliżamy się do finału projektu dla dzieci klas I-II Szkoły Podstawowej „Na konwaliową nutę”.

Jego założeniem jest nie tylko nauka gry na instrumentach, ale również integracja grupy rówieśniczej, współdziałanie w niej i poznanie miejsc kultury, w których można z przyjemnością spędzić czas. W tym celu w dniu 17 listopada 2016 r. cała grupa wzięła udział w zajęciach muzycznych w Filharmonii w Gorzowie Wlkp. pt. Polskie akcenty muzyczne” w trakcie których dzieci mogły zapoznać się z wybranymi fragmentami historii naszego kraju i zaśpiewać w wielkim chórze pieśni, przy których zawsze biło serce Polaków, porywając ich do walki o wolność. Dużym zainteresowaniem cieszył się występ par tanecznych z zespołu MALI GORZOWIACY, które wystąpiły w tańcach narodowych przed publicznością w tradycyjnych strojach dla regionów polskich. Na zakończenie zwiedziliśmy budynek Filharmonii. Czas spędzony razem na wycieczce wykorzystaliśmy również, by się lepiej poznać.

Mamo, tato, mieszkańcy Ośna Lubuskiego!

Mamy zaszczyt zaprosić na nasz wielki finał, który odbędzie się

w trakcie Festynu Bożonarodzeniowego

w ZSP w Ośnie Lubuskim.