10 listopada 2016 18:44 | Aktualności

ZAPRZYSIĘŻENIE RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W środę  9 listopada 2016 r., w gimnazjum w Ośnie Lubuskim, odbyło się zaprzysiężenie nowo wybranych członków Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017.
Galowe stroje i podniosła atmosfera towarzysząca całej ceremonii potęgowały poczucie odpowiedzialności, jakie spadło na nowo wybranych członków Rady SU.
Zaprzysiężeni w obecności pani Dyrektor Moniki Wróbel, zaproszonych gości, rodziców oraz uczniów szkoły, zobowiązali się m. in. dbać o honor i dobre imię szkoły, okazywać szacunek pracownikom szkoły oraz rzetelnie wywiązywać się z powierzonych im zadań.

Pani Dyrektor wręczyła członkom nowego zarządu akty nadania:

Dominice Mach – funkcję przewodniczącej Rady Samorządu Uczniowskiego

Gimnazjum w Ośnie Lubuskim w roku szkolnym 2016/2017

Patrycji Dolińskiej - funkcję wiceprzewodniczącej Rady SU

Adriannie Widziewicz - funkcję sekretarza Rady SU

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest p. Ilona Maroń

Nowa Rada SU z pewnością ochoczo zabierze się do pracy, a na jej efekty nie trzeba długo czekać. Jednym słowem – będzie się działo!