04 listopada 2016 11:23 | Aktualności

Zwycięstwo w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce Honorowego Krwiodawstwa PCK

27 października 2016r. w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze odbyła się uroczystość podsumowująca konkurs plastyczny o tematyce Honorowego Krwiodawstwa PCK.

Organizatorami konkursu byli:
1. Lubuski Oddział Okręgowy - Lubuska Okręgowa Rada HDK PCK w Zielonej Górze
2. Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Zielonej Górze
3. Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze
4. PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze
5. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Na wyżej wymieniony  konkurs wpłynęło  571 prac z 59 placówek oświatowych województwa lubuskiego. Laureatami Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim zostały 6-latki z oddziału przedszkolnego „Biedronki” w osobach: Furtak Anna, Ambroziak Paulina, Gałek Patryk. Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pani Moniki Stegeman i Agaty Kossińskiej.

Wszyscy uczestnicy Wojewódzkiego Konkursu  Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa PCK otrzymali nagrody i dyplomy (artykuły szkolne – farby, kredki, pędzle itp., oraz sprzęt sportowo - rekreacyjny).