03 listopada 2016 12:23 | Aktualności

"Wielka ucieczka"

02 listopada 2016 r. w auli ZSP w Ośnie Lubuskim odbył się spektakl profilaktyczny pt.: "Wielka ucieczka". Tematyką był problem uzależnień od dopalaczy, nauka asertywności i promowanie zdrowego stylu życia. W spektaklu brali udział uczniowie klas IV - VI.

Celem tego spotkania było uświadomienie młodym odbiorcom, jakie konsekwencje niesie za sobą sięganie po używki. Pokazuje, w jaki sposób odmawiać i wzmacniać w sobie postawę asertywną,gdzie szukać wsparcia w przypadku przeżywania trudności. Udowodnienie, że można się bawić i aktywnie spędzać czas bez środków psychoaktywnych.

Spektakl w całości finansowany ze środków Gminnej Komisji ds. Uzależnień w Ośnie Lubuskim