06 października 2016 12:43 | Aktualności

Golicka Mila

W dniu 30 września 2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w "Golickiej Mili", która odbyła się w tym roku już po raz osiemnasty. Celem tych zawodów było wyłonienie najlepszych zawodników oraz szkół w powiecie słubickim. Traktowane są one jako Mistrzostwa Powiatu Słubickiego w indywidualnych biegach przełajowych. Mają także na celu upowszechnianie zdrowego stylu życia, popularyzację biegów masowych oraz promowanie zdrowej rywalizacji sportowej.
Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, szczególnie ze szkoły podstawowej.

I miejsce:
Bąk Kamil, Gwizdek Szymon, Byszko Beata, Molsa Marcel, Fudalin Dominik
II miejsce:
Sawicka Malwina, Łakomczyk Ola
V miejsce:
Senyszyn Jakub, Biernacki Jacek, Łubowski Dawid
VI miejsce:
Garczyk Karina, Tiuchtiej Igor, Wiśniewska Edyta

Dzielnie reprezentowali szkołę uczniowie gimnazjum. Reprezentacja liczyła 6 osób.
Najlepiej spisała się Szczecińska Nikola - III miejsce oraz Ćwiek Hubert - VI miejsce.
Zawodnicy zostali nagrodzeni: pucharami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi.

Gratulujemy!

do pobrania "Golicka Mila"