15 czerwca 2016 21:58 | Aktualności

Kolejne przedstawienie

KOLEJNE PRZEDSTAWIENIA DZIECI Z KÓŁKA TEATRALNEGO KLAS I – III

W maju odbyły się premiery kolejnych przedstawień dzieci uczęszczających na kółko teatralne dla klas I – III w Szkole Podstawowej                   w Ośnie. Tym razem młodzi aktorzy, pod czujnym okiem p. Ani Molsy, przygotowali „Królewnę Śnieżkę” i „Sposób na dręczyciela”.                                    W cotygodniowych spotkaniach kółka teatralnego uczestniczy 20 osób, efekty wspólnej pracy z wielką dumą podziwiali rodzice, nauczyciele i pani dyrektor. Następnie widzami byli uczniowie klas 0 – III i klas IV. Wspólne występy, gra aktorska i przede wszystkim dobra zabawa to główne założenia działalności kółka w roku szkolnym 2015 / 2016, które będą kontynuowane po wakacjach. Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz p. Ani Molsa i życzymy kolejnych sukcesów!!!

kolko_teatralne_maj_2016.jpg

DZIEŃ UNII EUROPEJSKIEJ W KLASACH I – III

11 maja hucznie obchodzono w ZSP dzień Unii Europejskiej. Gimnazjaliści malowali flagi UE na dziedzińcu szkolnym, a uczniowie klas IV – VI prezentowali różne państwa należące do UE. Natomiast najmłodsi uczniowie naszej szkoły ubrali się na żółto – niebiesko, wykonali flagi UE i „europejskie różdżki”. Dzieci wysłuchały hymnu UE i pozdrowień w różnych językach, zaprezentowanych przez starszych kolegów. W tym dniu świat w naszej szkole był pomalowany na żółto i na niebiesko.

dzien_ue.jpg