13 grudnia 2015 19:05 | Aktualności

Dzień uprzejmości.

„Uprzejmość w mowie, w działaniu, w uprzedzaniu zyskuje wszystko i wszystkich”

ks. Bosko

25 listopada, czyli w Światowym Dniu Pluszowego Misia w naszej szkole odbył się finał akcji – JESTEM UPRZEJMY

Akcja została zorganizowana przez wychowawców klas IV – VI, polegała na okazywaniu sobie uprzejmości w codziennych sytuacjach.

Uczniowie walczyli miesiąc o zdobycie punktów, które przyznawali im koledzy i koleżanki. Była to walka na słowa i czyny. Proszę, dziękuję , przepraszam, tak wiele nas nie kosztuje , a potrafią te słowa otworzyć nam każde drzwi.

I tak w plebiscycie za widoczną uprzejmość, życzliwość i postawę godną naśladowania zostali wyłonieni uczniowie w klasach IV Ola Szulc i Weronika Jędrzychowska, w klasach V Michał Stachniak i Wiktoria Szkudlarek , a w klasach VI Kasia Łapacz i Nikola Szczecińska.

Zwycięzcy otrzymali gratulacje z rąk Pani Dyrektor, wychowawców oraz gorące brawa od kolegów i koleżanek. Każdy otrzymał dyplom i naturalnie misia.