Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2017/2018 w szkole realizowano projekty :"OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Aktualności

24 czerwca 2015 08:54 | Aktualności

Rowerowy Autochodzik

Przedszkolaki z Zespołu Szkół Publicznych im.Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim brały udział w rajdzie edukacyjnym "Rowerowy Autochodzik".

Rajd był organizowany przy współudziale Wojewody Gorzowskiego i Kuratorium Oświaty. Opiekunami zespołu były pani Elżbieta Majewska i pani Emilia Gęślowska.

Głównym celem było przygotowanie dzieci w wieku przedszkolnym do samodzielności  w  ruchu drogowym oraz zwiększenie bezpieczeństwa dzieci. Projekt trwał  pół roku. Dzieci podczas zajęć edukacyjnych zdobywały wiedzę na temat  przepisów ruchu drogowego : jak być dobrym pieszym i pasażerem. W projekt zaangażowani byli również rodzice, którzy wspólnie z dzieckiem wykonywali zadania utrawalające zdobytą wiedzę.

18 czerwca 2015 r w Gorzowie Wlkp. odbyła się "Rowerowa Autoriada" podumowanie całego rajdu.Dzieci miały okazję ,by wykazać się zdobytą wiedzą w praktyce. Na 10 zespołów nasze przedszkolaki zdobyły 2 puchary. Pierwsze miejsce dla drużyny, która wzorowo wykonywała zadania oraz dla najaktywniejszego zespołu w "Rowerowym Autochodziku".

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom  za zangażowanie w rajdzie.

Gratulujemy również pani Elżbiecie  Majewskiej i  Emilii Gęślowskiej.


"Zapraszamy do oglądania na stronie rowerowyautochodzik.pl osiągnięć naszych dzieci w zakładce Zespoły wpisując nazwę naszej drużyny Uważni-Rozważni".

Przeczytano: 621 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: