06 czerwca 2014 23:13 | Aktualności

Konkurs ekologiczny

22 maja 2014 roku dzieci 5 – letnie z oddziału przedszkolnego w ZSP wzięły udział w konkursie ekologiczno – przyrodniczym pt. „Z EKOLOGIĄ NA TY”, zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole Publiczne w Ośnie Lubuskim. Pszczółki i Krasnoludki       z ZSP oraz Motylki z przedszkola zmierzyły się w zadaniach związanych z ekologią  i środowiskiem przyrodniczym. Wszystkie dzieci pokazały, że wiedzą, jak chronić przyrodę. Najlepiej poradziły sobie Pszczółki. Dzieci z przedszkola wraz z wychowawcami przygotowały słodki poczęstunek dla szkolnych przyjaciół, a następnie wszyscy wspólnie bawili się na przedszkolnym placu.