06 czerwca 2014 23:07 | Aktualności

MAM TALENT

27 maja 2014 roku odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu „Mam Talent”, przygotowanego przez samorząd gimnazjum. Zainteresowanie, podobnie jak w zeszłym roku, było bardzo duże. Uczniowie ZSP mają wiele talentów, które z chęcią pokazali podczas konkursu. Jury oceniło występy i wybrało zwycięzców:

KLASY I – III

Śpiew:

1. Wiktoria Szkudlarek III b
  2. Amelia Molsa III b

Maria Grabarek IIIb

1. Oliwia Jaczyńska IIb

Taniec:

1. Laura Błaszczak III b                                               WYRÓŻNIENIE:

Ada Dyniak III b                                          Tobiasz Węglarz III a – gra na pianinie

Wiktoria Szkudlarek III b                             Marta Sitek I a - śpiew

Julia Sawicka III b

1. Hania Łapacz II b

Zuzia Raba II b

1. Sandra Ikoniak II a

Zuzia Ścieszka II a

Gabrysia Myszak II a

Oliwia Kruk II a

KLASY IV – VI

Taniec:

1. Ela Pawlak

Nikola Szczecińska

Paula Truszkowska

Andrea Kaczmarek

1. Wiktoria Mikulska I a – taniec
  2. Kasia Bohuszko II c – śpiew
  3. Wiktor Kaczmarek II c – gra na launchpadzie

Zwycięzcy z klas I – III otrzymają nagrody rzeczowe, zwycięzcy z klas IV – VI oraz gimnazjum wystąpią podczas apelu podsumowującego rok szkolny 2013 / 2014.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy odwagi i życzymy kolejnych sukcesów.