22 maja 2014 10:58 | Aktualności

POLSKA BIEGA - DZIEŃ SPORTU

23 maja w ramach Dnia Sportu Szkolnego uczniowie i nauczyciele ZSP w Ośnie Lubuskim kolejny raz wezmą udział w ogólnopolskiej akcji promującej zdrowy i aktywny styl życia " POLSKA BIEGA" .

Zmagania rozpoczną się o godz.10.00. Odbędą się biegi na różnych dystansach w zalezności od kategorii wiekowej. Na zakończenie zaplanowany został bieg otwarty kobiet i mężczyzn.

Dla najlepszych zawodników przewidziano medale , dyplomy i miejsca na podium, dla wszystkich wspaniałą zabawę i mnóstwo emocji.

Wszystkim uczestnikom biegów życzymy samych udanych startów a sympatykom biegania udanej zabawy!