Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2016/2017 w szkole realizowano projekty :"MAŁY MISTRZ", "OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Kadra

Monika Wróbel

Funkcja: Dyrekcja

Anna Stefaniak

Funkcja: Dyrekcja

doradca zawodowy

Kamila Kwiręg

Funkcja: Dyrekcja

nauczyciel języka polskiego

Grażyna Aniśko

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

języka polskiego
wychowawca VII a

Alicja Białas

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

języka niemieckiego
wychowawca klasy II c gimnazjum

Renata Brajer

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

wychowawca III d SP

Dorota Cyrta

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

przyrody
wychowawca I c SP

Anna Czwalińska

Funkcja: Nauczyciel

religii

Jolanta Dancewicz

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

fizyki i edukacji dla bezpieczeństwa
wychowawca III b gimnazjum

Jolanta Dychowska

Funkcja: Nauczyciel

matematyki

Izabela Gałosz

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

języka niemieckiego
wychowawca II b gimnazjum

Paulina Góral

Funkcja: Nauczyciel

chemii

Krzysztof Gurgul

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

wychowania fizycznego
wychowawca IV d

Danuta Hajkowicz

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

wychowania fizycznego
wychowawca klasy VII b

Arkadiusz Jeske

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

wychowania fizycznego
wychowawca IV b SP

Lidia Jeske

Funkcja: Nauczyciel

biologii i wdżrw

Monika Jurkiewicz-Wnuk

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

języka angielskiego
wychowawca V b

Barbara Jurkowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

geografii i przyrody w SP
wychowawca II a gimnazjum

Marta Karbowiak

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

oddział przedszkolny 6-latki "BIEDRONKI"

Alicja Korbus

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

plastyki i zajęć artystycznych
wychowawca IV c

Grażyna Kosecka-Majewska

Funkcja: Nauczyciel

informatyki, zajęć komputerowych

Agata Kossińska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

wychowawca I a SP

Justyna Kramarzewska

Funkcja: Nauczyciel

bibliotekarz

Małgorzata Kukorowska

Funkcja: Nauczyciel

języka angielskiego

Wanda Łowińska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

historii
wychowawca III a gimnazjum

Elżbieta Majewska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

wychowawca III a SP

Karina Makowiecka

Funkcja: Nauczyciel

matematyki

Renata Makowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

wychowawca I b SP

Ilona Maroń

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

historii i Wiedzy o społeczeństwie
wychowawca IV a

Anna Matkowska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

oddział przedszkolny 6-latki "KRASNALE"

Maja Michałek

Funkcja: Psycholog

Anna Molsa

Funkcja: Pedagog

Ewa Najborowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

wychowawca III b w SP

Alicja Niziałek

Funkcja: Nauczyciel

języka polskiego

Karolina Olszewska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

języka polskiego
wychowawca VI b w SP

Iwona Osińska

Funkcja: Nauczyciel

wychowania fizycznego

Katarzyna Piątek

Funkcja: Nauczyciel

etyki

Beata Pilimon

Funkcja: Nauczyciel

Urszula Ruban

Funkcja: Administracja

Sekretarz szkoły

Edyta Purwin

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

wychowawca klasy II SP

Marta Róż

Funkcja: Nauczyciel

przyrody

Małgorzata Soloch

Funkcja: Nauczyciel

języka polskiego

Ewa Stefaniak

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

języka angielskiego
wychowawca V a

Roman Stefaniak

Funkcja: Nauczyciel

muzyki

Krystyna Trzeciak

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

matematyki
wychowawca VI a w SP

Bogdan Urkiel

Funkcja: Nauczyciel

techniki, zajęć technicznych
informatyki, zajęć komputerowych

społeczny inspektor pracy

Anna Woronowicz

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca, Logopeda

wychowawca III c SP

Bożena Zdanowska

Funkcja: Nauczyciel

matematyki

ks. Mariusz Żurawicz

Funkcja: Nauczyciel

religii