Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2016/2017 w szkole realizowano projekty :"MAŁY MISTRZ", "OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Galeria

Dzień Pluszowego Misia

Ilość zdjęć: 3

25 listopada – Dzień Pluszowego Misia 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszaki. Pierwszoklasiści z chęcią opowiadali o swoich przytulankach, pokazywali je kolegom z klas I – III. Dzieci wzięły również udział w konkursie plastycznym, pt. „Mój przyjaciel Miś”, słuchały bajek o misiach i ze smakiem zjadły tosty z miodem. Zabawa w tym dniu była wspaniała

pokaż więcej »

Nauka I pomocy

Ilość zdjęć: 4

Nauka I pomocy 26 listopada uczniów klasy Id odwiedziła szkolna grupa Joanitów. Joanitki uczyły pierwszoklasistów, jak reagować, gdy komuś stanie się krzywda, zemdleje czy przestanie oddychać. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, przypomniały numery straży pożarnej, pogotowia i policji, uczyły się także pozycji bocznej ustalonej oraz masażu serca na pantomie. Uczniowie wykazali się zaangażowaniem podczas zajęć, a prowadzące wiedzą i umiejętnościami współpracy z małymi dziećmi.

pokaż więcej »

Dzień gier matematycznych

Ilość zdjęć: 4

Dzień gier matematycznych 4.11.2014 Uczniowie klasy Id są bardzo obowiązkowi i chętnie się uczą. Nauka jest jednak także zabawą, w związku z czym każdy mógł przynieść na lekcje swoje ulubione gry planszowe. W ramach edukacji matematycznej dzieci grały w ulubione gry, współpracowały, dopingowały kolegów i koleżanki, ale przede wszystkim wspaniale i zgodnie się bawiły.

pokaż więcej »