Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2016/2017 w szkole realizowano projekty :"MAŁY MISTRZ", "OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Galeria

Poloneza czas zacząć ...

Ilość zdjęć: 27

Narodowe Święto Niepodległości, w naszej szkole uczczono m.in. podczas uroczystego apelu. Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Ilony Maroń oraz p. Danuty Hajkowicz. Spotkanie było bez wątpienia nie tylko uczczeniem tego ważnego święta narodowego, ale też skłoniło niejednego gimnazjalistę do refleksji na temat naszej historii.

pokaż więcej »

Dzień Świeżaka

Ilość zdjęć: 24

pokaż więcej »

....Ugotowani....

Ilość zdjęć: 4

Już od najmłodszych lat warto wpajać dzieciom, jak ważne jest właściwe odżywianie. Uczniowie klas I szkoły podstawowej doskonale wiedzą, że owoce i warzywa są zdrowe i pożywne. Nadeszła wiosna i już powoli można korzystać z wiosennych nowalijek. W związku z tym dzieci przygotowały pyszne, zdrowe i bardzo pożywne kanapki wiosenne, którymi chętnie dzieliły się z innymi klasami oraz nauczycielami.

pokaż więcej »

Wiosna, wiosna, ach to ty.....

Ilość zdjęć: 3

Wiosna, wiosna, wiosna!!! Wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy nadejścia wiosny. Uczniowie klas I przywitali wiosnę w pięknych, kolorowych strojach. Dziewczynki i chłopcy założyli kolorowe bluzki, sukienki, spodnie – każdy bardzo cieszył się z nadejścia wiosny. Nauczycielki wybrały trzy najbardziej kolorowe „Wiosenki”, które otrzymały słodki upominek. Wszyscy poprzebierani uczniowie otrzymali cukierki.

pokaż więcej »

Dzień Pluszowego Misia

Ilość zdjęć: 3

25 listopada – Dzień Pluszowego Misia 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszaki. Pierwszoklasiści z chęcią opowiadali o swoich przytulankach, pokazywali je kolegom z klas I – III. Dzieci wzięły również udział w konkursie plastycznym, pt. „Mój przyjaciel Miś”, słuchały bajek o misiach i ze smakiem zjadły tosty z miodem. Zabawa w tym dniu była wspaniała

pokaż więcej »