Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2016/2017 w szkole realizowano projekty :"MAŁY MISTRZ", "OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Zajęcia pozalekcyjne

 

rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

dzień tygodnia

lekcja

gabinet

wyrównywanie wiedzy z jęz. polskiego w kl. IV

Kamilla Kwiręg

poniedziałek

7

39

wyrównywanie wiedzy z jęz. polskiego w gimnazjum

Kamilla Kwiręg

wtorek

8

37

dodatkowy język polski dla kl. III a gimnazjum

Kamilla Kwiręg

czwartek

1

41

wyrównywanie wiedzy z jęz. polskiego w kl. V

Grażyna Aniśko

poniedziałek

7

37

wyrównywanie wiedzy z matematyki

Jolanta Dychowska

czwartek

8

42

dodatkowa matematyka dla kl. III gimnazjum

Jolanta Dychowska

piątek

7

42

dodatkowy język niemiecki dla kl. III

(co drugi tydzień)

Izabela Gałosz

poniedziałek

7

38

wyrównywanie wiedzy z matematyki kl. IV - VII

Krystyna Trzeciak

wtorek

7,8

18

dodatkowa geografia dla kl. III gimnazjum

Barbara Jurkowska

środa

8

41

kółko geograficzne

Barbara Jurkowska

piątek

7

41

zajęcia koła SKKT 

Barbara Jurkowska

sobota

-

-

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Agata Kosssińska

środa

5

26

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Edyta Purwin

czwartek

5

28

zajęcia rozwijające (co drugi tydzień)

Edyta Purwin

czwartek

5

28

wyrównywanie wiedzy – nauczanie zintegrowane

Renata Brajer

czwartek, piątek

5

26

dodatkowa biologia dla kl. III gimnazjum

Lidia Jeske

środa

8

19

kółko biologiczne dla kl. VII i II gimnazjum 

Lidia Jeske

poniedziałek

8

19

wyrównywanie wiedzy – nauczanie zintegrowane (kl. III b)

Ewa Najborowska

piątek

5

3

dodatkowa fizyka dla kl. III a gimnazjum

Jolanta Dancewicz

poniedziałek

8

51

dodatkowa fizyka dla kl. III b gimnazjum

Jolanta Dancewicz

środa

8

51

kółko fizyczne

Jolanta Dancewicz

poniedziałek

9

51

kółko matematyczne (co drugi tydzień)

Anna Woronowicz 

piątek

5

30

wyrównywanie wiedzy – nauczanie zintegrowane (co drugi tydzień)

Anna Woronowicz

piątek

5

30

dodatkowy język polski dla kl. III b (co drugi tydzień)

Małgorzata Soloch

poniedziałek

7

40

dodatkowy język angielski dla kl. III a,b gimnazjum

Ewa Stefaniak

wtorek

8

47

dodatkowy język angielski dla kl. V a

Ewa Stefaniak

środa

6

47

SKS – szkoła podstawowa, gimnazjum

Danuta Hajkowicz

środa

godz. 16.00

sala gimnastyczna

wyrównywanie wiedzy z jęz. angielskiego dla kl. VII

Małgorzata Kukorowska

wtorek

8

17

dodatkowy jęz. angielski dla kl. IV

Monika Jurkiewicz -Wnuk

środa

6

37

dodatkowy jęz. angielski dla kl. V b 

Monika Jurkiewicz - Wnuk

poniedziałek

7

17

kółko historyczne

Wanda Łowińska

czwartek

16.15-18.00

50

Szkolna orkiestra dziecięca - kl. III szkoły podstawowej

Roman Stefaniak

czwartek

5

sala gimnastyczna

wyrównywanie wiedzy z jęz. polskiego – kl. VI, VII

Karolina Olszewska

czwartek

8

39

SKS – kl. IV

Arkadiusz Jeske

środa

14.30 –15.30

sala gimnastyczna