Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2016/2017 w szkole realizowano projekty :"MAŁY MISTRZ", "OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Konkursy i olimpiady

 

KONKURSY W SZKOLE PODSTAWOWEJ

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

KONKURS

ODPOWIEDZIALNY

TERMIN

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych - Szkocja

M. Jurkiewicz-Wnuk

E. Stefaniak

I sem

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

K. Olszewska

listopad

Konkurs przedmiotowy z przyrody

D. Cyrta

listopad

Konkurs „Bożonarodzeniowa bombka”

M. Róż

grudzień

Konkurs plastyczny „Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych”

J. Kramarzewska

październik

Konkurs przedmiotowy z matematyki

K. Trzeciak

listopad

Konkurs biblijny

A.Czwalińska

II sem

„Gżegżółka” – konkurs ortograficzny

G. Aniśko-Matysiak

 II  sem.

Konkurs „Wielkanocne jajo”

M. Róż

marzec

Konkurs „Ciało człowieka”

L. Jeske

 II sem.

Konkurs matematyczny „Kangur”

K. Trzeciak

marzec

Konkurs muzyczny „Wielcy kompozytorzy”

R. Stefaniak

II sem.

Konkurs plastyczny

A. Korbus

II sem.

Turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

B.Urkiel

II sem.

Bieg Zwycięstwa - Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych

n-le wych. fizycznego

II sem.

Turniej miast i gmin

Kl II – turniej piłki nożnej i siatkówki

Kl III – turniej piłki nożnej i siatkówki

 

n-le wych. fizycznego

 

II sem. 

 

HARMONOGRAM IMPREZ I UROCZYSTOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ

KLASY IV-VI

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

IMPREZA

ODPOWIEDZIALNY

TERMIN

Dzień języków obcych

E.Stefaniak, M.Jurkiewicz-Wnuk, A.Białas

październik

Dzień świętego

E.Stefaniak, M.Jurkiewicz-Wnuk, A.Białas

marzec

Dzień Europy

E.Stefaniak, M.Jurkiewicz-Wnuk, A.Białas

maj

Koncert kolęd w języku obcym

E.Stefaniak, M.Jurkiewicz-Wnuk, A.Białas, R. Stefaniak

grudzień

Mistrzostwa szkoły w lekkoatletyce

D. Hajkowicz, I.Osińska, A.Jeske, K.Gurgul

wrzesień/

październik

Wybór sportowca roku

D. Hajkowicz, I.Osińska, A.Jeske, K.Gurgul

czerwiec

Bieg zwycięstwa

D. Hajkowicz, I.Osińska, A.Jeske, K.Gurgul

maj/czerwiec

Turniej miast i gmin

Kl IV – dwa ognie,

 gry i zabawy

Kl V – turniej piłki nożnej, gry i zabawy

Kl VI – turniej koszykówki i piłki nożnej

Kl VII – turniej piłki nożnej i siatkówki

D. Hajkowicz, I.Osińska, A.Jeske, K.Gurgul

 

Dzień Dziecka na sportowo

D. Hajkowicz, I.Osińska, A.Jeske, K.Gurgul

czerwiec

Święto Odzyskania Niepodległości – koncert pieśni patriotycznych

R.Stefaniak, wychowawcy

listopad