Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2017/2018 w szkole realizowano projekty :"OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Świetlica szkolna

Plan pracy świetlic

w Szkole Podstawowej w Ośnie Lubuskim

w roku szkolnym 2018/2019



Świetlica dla oddziału   „ O”

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00- 8.00

K. Winnicka

7.00- 8.00

K. Winnicka

7.00- 8.00

K. Winnicka

7.00- 8.00

K. Winnicka

7.00- 8.00

K. Winnicka

 

13.00-15.30

A. Korbus

13.00-15.30

A. Korbus

13.00-15.30

M. Karbowiak

13.00-15.30

M. Karbowiak

13.00-15.30

J. Borecka

13.00 - 15.30

S. Wróbel

13.00 - 15.30

E. Najborowska

13.00 - 15.30 

A. Smolińska

13.00 - 15.30

E. Najborowska

13.00 - 15.30

M. Michałek

 

 

Świetlica dla klas I SP

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00-8.00

D. Cyrta

Sala nr 36

7.00-8.00

E. Majewska

Sala nr  31

7.00-8.00

A. Kossińska

Sala nr 29

7.00-8.00

R. Makowska

Sala nr 27

7.00-8.00

E. Purwin

Sala nr 28

 

12.15-14.30

J. Borecka

 

Sala nr 30

 

12.15-14.30

J. Borecka

 

Sala nr 30

 

 

11.30-14.30

E. Majewska

 

Sala nr 31

 

11.30-14.30

E. Majewska

 

Sala nr 31

 

11.30-14.30

D. Cyrta

 

Sala nr 36

 

Świetlica klas I dojeżdżających i klasy II

 

 

12.15-13.15

D. Cyrta

 Sala nr 36

 

12.15-13.15

E. Majewska

 Sala nr 31

 

11.30-13.15

E. Purwin

Sala nr 30

 

11.30-13.15

A. Kossińska

Sala nr 29

 

 

11.30-13.15

R. Makowska

Sala nr 27

 

 

 Świetlica dla klas II-III SP


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

12.15-15.15

M. Kukorowska

(IIa + IIb)

 Sala nr 27

12.15-15.15

M. Jurkiewicz-Wnuk

(IIa + IIb)

 Sala nr 29

12.15-15.15

J. Kramarzewska

(IIa + IIb)

 Sala nr 27

11.30-15.15

S. Wróbel

(IIa + IIb)

 Sala nr 27

11.30-15.15 

S. Wróbel

(IIa + IIb)

 Sala nr 28

12.15-14.30

R. Makowska

(IIc+III)

Sala nr 36 

12.15-14.30

E. Purwin

(IIc + III)

Sala nr 28 

12.15-14.30

A. Kossińska

(IIc + III)

Sala nr 29 

11.30-14.30

I. Maroń

 (IIc + III)

 Sala nr 28

 11:30-14:30

J. Kramarzewska

(IIc + III)

Sala nr 31

 

 

Świetlica  całodzienna SP - sala nr 10

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 7.00- 11.00

A. Czwalińska

11.00 - 15.00

I. Gałosz

 

 7.00- 7.30

J. Dancewicz

7.30 - 15.00

S. Wróbel

 

 

7.00- 15.00

S. Wróbel

7.00-11.00

W. Łowińska

11:00 - 15:00

J. Dancewicz

 7.00- 9.00

R. Stefaniak

9.00 - 11.00

A. Korbus

11.00 - 11.30

S. Wróbel

11.30 - 14.30

J. Dancewicz

14.00 - 15.00

P. Góral

 

 

Świetlica Gimnazjum sala nr 16

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00- 8.00

P. Góral

 

7.00- 8.00

R. Stefaniak

 

7.00- 8.00

 P. Góral

7.00- 8.00

 J. Dancewicz

7.00- 8.00

M. Michałek

13.30-15.30

R. Stefaniak

 

13.00-16.00

P. Góral

13.30-15.30

R. Stefaniak

13.00-16.00

P. Góral

13.30-15.30

R. Stefaniak