Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2016/2017 w szkole realizowano projekty :"MAŁY MISTRZ", "OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Świetlica szkolna

Plan pracy świetlic

w Szkole Podstawowej w Ośnie Lubuskim

w roku szkolnym 2017/2018



Świetlica dla oddziału   „ O”

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00- 8.00

A. Matkowska

7.00- 8.00

A. Matkowska

7.00- 8.00

A. Matkowska

7.00- 8.00

A. Matkowska

7.00- 8.00

A. Matkowska

 

13.00-15.30

A. Korbus

13.00-15.30

A. Korbus

13.00-15.30

M. Karbowiak

13.00-15.30

M. Karbowiak

13.00-15.30

A. Korbus

 

 

Świetlica dla klas I SP

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00-8.00

K. Olszewska

Sala nr 31

7.00-8.00

A. Kossińska

Sala nr  31

7.00-8.00

K. Olszewska

Sala nr 31

7.00-8.00

A. Korbus

Sala nr 31

7.00-8.00

K. Olszewska

Sala nr 31

 

12.15-14.30

R. Makowska

 

Sala nr 27

 

12.15-14.30

E. Majewska

 

Sala nr 27

 

 

11.30-14.30

G. Kosecka-Majewska

 

Sala nr 27

 

11.30-14.30

A. Korbus

 

Sala nr 27

 

11.30-14.30

I. Maroń

 

Sala nr 36

 

Świetlica klas I dojeżdżających i klasy II

 

 

12.15-13.15

R. Brajer

 Sala nr 26

 

12.15-13.15

A. Kossińska

 Sala nr 26

 

11.30-13.15

A. Kossińska

Sala nr 26

 

11.30-13.15

E. Najborowska

Sala nr 26

 

 

11.30-13.15

R. Brajer

Sala nr 26

 

 

 Świetlica dla klas II-III SP


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

12.15-15.15

E. Purwin

(IIIa + IIIb)

 

12.15-15.15

P. Góral

(IIIa + IIIb)

 

12.15-15.15

E. Purwin

(IIIa + IIIb)

 

11.30-15.15

R. Makowska

 

11.30-15.15 

E. Majewska

 

12.15-15.15

P. Góral

(IIIc+IIId)

 

12.15-14.30

E. Najborowska

(IIIc + IIId)

 

12.15-14.30

R. Brajer

(IIIc + IIId)

 

11.30-15.15

A. Kossińska

 

 

 11:30-12:30

G. Aniśko

12:30-14:30

P. Góral

 

 

Świetlica  całodzienna SP - sala nr 10

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

 

7.00- 15.00

 M. Róż

 

 

 7.00- 15.00

M. Róż

 

7.00- 10.00

J. Dancewicz

 10:00 - 13:00

P. Góral

13.00-15.00

M. Róż

7.00-11.00

J. Dancewicz

11:00 - 15:00

P. Góral

 

 

7.00- 15.00

M. Róż

 

 

Świetlica Gimnazjum sala nr 16

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

7.00- 8.00

R.Stefaniak

 

7.00- 8.00

R. Stefaniak

 

7.00- 8.00

 R. Stefaniak

7.00- 8.00

 R. Stefaniak

7.00- 8.00

R. Stefaniak

13.30-15.30

I. Maroń

 

13.00-16.00

W. Łowińska

13.30-15.30

I. Maroń

13.00-16.00

R.Stefaniak

13.30-15.30

W. Łowińska