Stypendia już rozdane!

Stowarzyszenie „Konwalia” rozdało już pierwsze stypendia. Po rozpatrzeniu wszystkich wniosków, które zostały skierowane do naszego stowarzyszenia, postanowiliśmy jednogłośnie przyznać stypendia następującym uczniom naszej szkoły:

Adzie Jurkowskiej

uczennicy klasy III c w wysokości 550 zł (laureatka konkursu przedmiotowego z biologii),

Mateuszowi Kozłowskiemu

uczniowi klasy III c w wysokości 350 zł (finalista konkursu przedmiotowego z geografii),

Annie Bartczak

uczennicy klasy III c w wysokości 350 zł (laureatka konkursu „Niuton nie pyton”),

Darii Mroczkowskiej

uczennicy klasy III c w wysokości 350 zł (laureatka Metropolitarnego Konkursu Papieskiego, finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady  Teologicznej).

Ponieważ kończyli oni nasze gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015, stypendia otrzymali na apelu kończącym rok szkolny w czerwcu.

1 września podczas apelu inaugurującego nowy rok szkolny 2015/2016 stypendium w wysokości 250 zł otrzymał Miłosz Aniśko uczeń klasy II c (finalista konkursu przedmiotowego z j. angielskiego).

Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W bieżącym roku szkolnym również planujemy przyznanie stypendiów dla wyróżniających się uczniów.

Członkowie Stowarzyszenia „Konwalia”